Producenci
Promocje
Zestaw miodowa pomarańcza
Zestaw miodowa pomarańcza
110,00 zł 88,00 zł
szt.
Świeca sojowa miodowa pomarańcza
Świeca sojowa miodowa pomarańcza
40,00 zł 35,00 zł
szt.
Świeca sojowa miodowa
Świeca sojowa miodowa
40,00 zł 35,00 zł
szt.
Zestaw miodowy ze świecą
Zestaw miodowy ze świecą
110,00 zł 88,00 zł
szt.
Naturalny zestaw z olejem arganowym
Naturalny zestaw z olejem arganowym
83,00 zł 75,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Produkcja naturalnych kosmetyków to nasza pasja. Kosmetyki z naturalnych składników z dodatkiem miodu, wosku pszczelego oraz innych produktów pszczelich to coś od czego zaczęliśmy naszą przygodę z kosmetykami. Możliwość poznawania naturalnych olejów, maseł i innych produktów kosmetycznych sprawia, że wciąż się rozwijamy a nasza praca jest przyjemnością.

abelo – znaczy pszczoła, a my jesteśmy niewielką pasieką utworzoną w 2016 roku z miłości do tych owadów. Przez te kilka lat obcowania z pszczołami nauczyliśmy się od nich bardzo wiele i ciągle jesteśmy ciekawi, czego jeszcze nas nauczą i dokąd zaprowadzą. Pszczoły uczą nas spokoju i cierpliwości. Pokazują, że na te naprawdę wartościowe rzeczy należy w spokoju oczekiwać, a potem dzieje się magia. To pszczoły i ich mozolna praca pokazują ludziom, że każde nawet najmniejsze działanie, wykonanie rzetelnie i dobrze ukierunkowane prowadzi do osiągania celów tych małych i tych wielkich. Dlatego każdego dnia staramy się wykorzystywać dobro, które nam dają i chcemy się nim dzielić. Ciągle odkrywamy moc miodu i innych produktów pszczelich i fascynuje nas ich szerokie zastosowanie (nie tylko spożywcze) i cudowne właściwości. Jesteśmy przekonani, że to początek naszej drogi i jeszcze wiele miłych zaskoczeń przed nami, bo pszczoły mają moc.

Blog wpisy
Oleje w kosmetykach

Oleje i masła w produkcji naturalnych kosmetyków

W naszej produkcji wykorzystujemy tylko naturalne oleje i masła roślinne. Powyższe stwierdzenie może być zachęcające dla poszukujących naturalnych wegańskich kosmetyków. Jednak dla nas bardzo ważne jest również, aby oleje, których używamy, były nierafinowane. Rafinacja to proces oczyszczania olejów, dzięki któremu stają się one klarowne, bezwonne, ale niestety pozbawione również wielu cennych składników. Oleje nierafinowane są tłoczone na zimno w specjalnych prasach, często są mętne i - co na początku nawet dla nas było zaskoczeniem - mają zapach. Przekonaliśmy się, że są one same w sobie idealnymi produktami do pielęgnacji, a po połączeniu stanowią delikatne i naturalne kosmetyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl