Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Produkcja naturalnych kosmetyków to nasza pasja. Kosmetyki z naturalnych składników z dodatkiem miodu, wosku pszczelego oraz innych produktów pszczelich to coś od czego zaczęliśmy naszą przygodę z kosmetykami. Możliwość poznawania naturalnych olejów, maseł i innych produktów kosmetycznych sprawia, że wciąż się rozwijamy a nasza praca jest przyjemnością.

abelo – znaczy pszczoła, a my jesteśmy niewielką pasieką utworzoną w 2016 roku z miłości do tych owadów. Przez te kilka lat obcowania z pszczołami nauczyliśmy się od nich bardzo wiele i ciągle jesteśmy ciekawi, czego jeszcze nas nauczą i dokąd zaprowadzą. Pszczoły uczą nas spokoju i cierpliwości. Pokazują, że na te naprawdę wartościowe rzeczy należy w spokoju oczekiwać, a potem dzieje się magia. To pszczoły i ich mozolna praca pokazują ludziom, że każde nawet najmniejsze działanie, wykonanie rzetelnie i dobrze ukierunkowane prowadzi do osiągania celów tych małych i tych wielkich. Dlatego każdego dnia staramy się wykorzystywać dobro, które nam dają i chcemy się nim dzielić. Ciągle odkrywamy moc miodu i innych produktów pszczelich i fascynuje nas ich szerokie zastosowanie (nie tylko spożywcze) i cudowne właściwości. Jesteśmy przekonani, że to początek naszej drogi i jeszcze wiele miłych zaskoczeń przed nami, bo pszczoły mają moc.

Blog wpisy
Mydła naturalne

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Do pomysłu tworzymy recepturę. Tutaj ustalamy proporcje i rodzaje olejów i maseł, z których powstanie mydło. Określamy również stopień jego przetłuszczenia. Część tłuszczów pozostawiamy niezmydlonych. To właśnie dzięki temu mydła naturalne nie tylko myją, ale również pielęgnują oraz nawilżają skórę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl